Apartament 1+1 ne shitje ne qender te Shkodres 35750 Bulevardi Skenderbeu, te kinema Millennium

Sun Real Estate ofron per shitje nje apartament 1+1 me adrese te Bulevardi Skenderbeu, dhe pozicionohet ndodhet ne katin e III-te te nje pallati, apartamenti ka nje siperfaqe prej 65 mâ² dhe ndahet ne:
- Sallon + Kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo
- Koridor
- Ballkon

Cilesi te tjera te ketij apartamenti jane:
- Dhomat e shtruara te gjitha me parket laminat
- Dopio-izolim kunder temperaturave
- Grila te jashtme
- Banjo e kompletuar me te gjitha hidrosanitaret
- Ndarje perfekte e dhomave qe mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites
- Ashensor funksional 24 ore

CMIMI 35'750 € (550€/Mâ²)

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti:
+355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570
gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 17 Mars, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018