Shtepi private 2+1 147 Rruga Andrea Skanjeti, rotondoja e vorreve Katolike, Shkoder

Sun Real Estate​ ofron me qera nje shtepi private nje kateshe me adrese: Rruga Andrea Skanjeti te rrotondoja per te vorret Katolike, prona ka nje siperfaqe totale prej 390 mⲠku 90mⲠjane ndertim dhe 300mⲠoborr. Shtepia ndahet ne:
- Sallon + Kuzhine
- 2 dhoma gjumi
- Banjo
- Koridor

Cilesi te tjera te kesaj prone jane:
- E shtruar e gjitha ne pllake cilesore
- Njera dhome gjumi e mobiluar
- Kuzhina e rregulluar kohet e fundit
- Oborr para dhe pas shtepise
- Kuzhina e pajisur me frigorifer, sobe
- Shtepia eshte pjeserisht e mobiluar
- Ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe larg smogut te qytetit
- Ka dalje ne rrugen kryesore Lin Delia dhe Hil Mosi
- Shtepia ka nje orientim shume te mire te dhomave te mbushura plot me drite natyrale gjate gjithe dites

CMIMI 20'000 LEKE NE MUAJ

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti:
+355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570
gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: [email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 13 Mars, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018