Apartament 2+1 me qera ne Shkoder 250 Kisha e Madhe, Pallati i Miculve

Sun Real Estate ofron me qera nje apartament 2+1 me adrese te Kisha e Madhe, tek pallati i 'Miculve', apartamenti ndodhet ne katin e II-te (I-re te banimit) dhe ka nje siperfaqe prej 94mâ², te ndare ne:
- Sallon + Kuzhine
- Dhome gjumi materimoniale
- Dhome gjumi teke
- Banjo
- Koridor
- Ballkon

Cilesi te tjera te kesaj prone:
- Nodhet ne nje zone mjaft te qete dhe te favorshme per jetesen e familjareve.
- Eshte i shtruar i gjithi ne pllake.
- Dopio-xham plastike.
- Krejtesisht i mobiluar .
- Ka vend per parkimin e makinave.
- Ndarje perfekte e dhomave qe siguron ndricim natyral gjate gjithe dites.
- Kondicioner ne sallon.
- I pajisur me frigorifer, sobe, televizor LCD.

CMIMI 250 €/MUAJ

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 11 Mars, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018