Toke ne shitje 37000 Velipoje

Sun Real Estate ofron per shitje nje toke ne Velipoje,
te pozicionuar ne kah te Hotel 'Globi' dhe me dalje ne rrugen kryesore Shkoder-Velipoje.

Toka ka nje siperfaqe totale prej 500m² dhe ka forme te rregull drejtkendore qe e ben te pershtatshme per cdo lloj perdorimi, si vile private, hotel etj.

Zona perreth eshte shume e qete dhe me ajer te paster.

Toka eshte e pajisur me certifikate pronesie me statusin are.

Cmimi: 74 Euro/m²

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra:
+355666666765 ose +355695292667
gjithashtu ne adresen e e-mailit: [email protected]

Ndryshuar në 9 Mars, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 9 Mars, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 9 Mars, 2017