shtepi 100.000 euro kucove postobllok

  • 100m2 +100m2+40m2+1000m2 toke
  • 00306944880073--0694863814
  • Kontakt

shtepi e re, e pa banuar,100m2 kati i pare me nje garsonjere 50m2,kati i dyte 100m2 ,i treti kanje dhome 40m2 +banjo dhe ballkonet ne cdo kate.E gjithe shtepia me toke 1000m2 .shtepia ka dyer dritare te reja , air condision ne cdo kate,kuzhine te kompletuare italiane .kati i pare perbane 50m2 garsonjere +50m2 si vent pune, i dyti ka dy dhoma gjumi, sallon,kuzhine,dy banjo,korridor edhe ballkonin,kati i tret ka nje dhome banjo ,ballkon .parking.lulishte.20 metro nga ruga kryesore.me cati e fresket ne behar.me leje dhe me tapit

Ndryshuar në 6 Mars, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 6 Mars, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 6 Mars, 2017