Shtëpi/Vile 165.000 Rruga unazes, Durres

Zona/Rruga: rruga unazesPre nje siperfajqe 700m2 kemi ndertuar nje vile 3 kate.Ndertimi eshte çilsore dhe modern i projektuar me gjith kushtet bashkohore.Ne kete siperfajqe prej 700m, 220m eshte ndertim, pjesa tjeter eshte nje hapsire jeshile e sistemuar me pemtore te ndryshme.Ndertimi: legjend. perbehet, kati 1 garage.Kati 2 perbehet 3 dhoma gjumi, nje guzhine, nje holl pritje bashk me sogiornon dhe nje banjo dhe nje hapsire jeshile relaxi.Gjith kati i pare eshte i rethuar me balkon qe mund te girosh reth e rotull.Kati 3 i perfunduar 90% qe perbohet 4 dhoma gjiumi, nje banjo, sogiorno guzhine dhe nje koridor i madh.Per arsye emigrimi shesim objektin ne ndertim kemi perdorur materiale me cilesi te lart.Shpia disponon letra pronesie, kontrata uje dhe dritash.Shtepia ka sistem panele djellor, sistem ngrohje me kaldaje dhe sistem alarmi.Ndertimi eshte i rethuar me nje mure mbrojtes(havlli) cilesore.Jepet dhe me qera afategjate per te interesuarit mund te na kontaktojn me kete numer: 0039 - 3297118688dhe ne emailin tone: [email protected] : 0039-3297118688Cel. : 0039-3297118688

Ndryshuar në 13 Prill, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 6 Mars, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 13 Prill, 2017