Ferme 300000 Sarandë

★ Shitet Ferma - LOPE HOLANDEZE 100% ★

Lope HOLANDEZE 100% te ardhura nga Hollanda, 3 vjec.
Ferma shtrihet ne 18 dynym toke dhe 1200 metra katror stalle.

★ Perfshihen ★
+30 LOPE ME QUMESHT, 1 DEM, MUSHQERRA. NGA 35-42 Litra QUMESHT PER LOPE NE DITE. 6 LOPE BEJNE NGA 2 VICA.

★ MULLI, MAKINERI MJELJE, MAKINERI SILLAZHI, GJENERATOR 12000vt 3 FAZOR etj. ★

Per me shume info kontaktoni:
Adresa: CUKE
Rrethi: Sarandë
Shteti: Shqipëri
Kontakt: 0697584526

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 Shkurt, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018