Apartament pushimesh 720 Euro/m² Rradhime, Vlore

Shesim apartament pushimi te kompletuar ne zonen e Rradhimes (prane restorant Pulebardha).Apartamenti ka nje siperfaqe prej 64m2 ,me nje dhome gjumi,guzhine,korridor si dhe nje ballkon me pamje nga deti. Apartamenti eshte ne nje godine 4kateshe shume te pershtatshme me stilin e shtepive apo vilave te pushimit. Godina ka ashensor si dhe hapesira publike te tjera si dhe vendparkimi.Ne keto hapesira do te gjeni vertet qetesine tuaj per pushime. Ajri i paster si dhe freskia e detit e ben kete zone shume ideale per te patur nje ambjent shplodhes.Apartamenti eshte i kompletuar ,vetem 80m nga deti dhe eshte gati per pushimet tuaja te cdo stine. Cmimi teper i favorshem.Ju mirepresim!

Ndryshuar në 25 Shkurt, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 25 Shkurt, 2017 Shiko të gjitha reklamat e këtij përdoruesi

Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 25 Shkurt, 2017