Kapanon/Magazine me qera 2000 Rruga Inxh. Gjovalin Gjadri, ngjitur me Meat Master, Shkoder

Sun Real Estate ofron me qera nje kapanon/magazine qe pozicionohet buze rruges kryesore, nje ndertim cilesor i rikonstruktuar pjeserisht vitet e fundit. Prona ndodhet te rruga Inxh. Gjovalin Gjadri, ngjitur me Meat Master.
Ka nje siperfaqe toke 2206 m² dhe siperfaqe ndertimi prej 1109m² te ndare ne nje ndertese dy kateshe prej 891 m², nje ndertese tre kateshe 190m²,nje shtese nje kateshe prej 28m² dhe 1097 m² oborr.

Ndertesa dy kateshe ka nje siperfaqe totale prej 1782m² per te dyja katet, eshte e perbere nga nje magazine per cdo kat qe e ben te pershtatshme per cdo lloj perdorimi, gjithashtu ka nje ashensor per ngritjen e objekteve te renda.

Ndertesa tre kateshe ka nje siperfaqe totale prej 570m² per te trija katet ,eshte e banueshme dhe ndahet ne 11 dhoma te kompletuara me te gjitha kushtet (kondicioner dhe banjo ne cdo dhome), kuzhine dhe dhome ngrenie.

Gjithashtu godina gezon dhe nje oborr te bollshem prej 1097m² qe eshte i shfrytezueshem per parkimin e makinave, kamionave etj.

Opsionet e qerase jane:
- Nese merret vetem magazina me qera, cmimi eshte 2000€ ne muaj.
- Nese merret e gjithe godina ashtu sic eshte, 11 dhomat dhe kuzhina e mobiluar cmimi shkon ne 3000€ ne muaj.
- Nese merret e gjithe godina por 11 dhomat dhe kuzhina pa mobilim, cmimi shkon ne 2500€ ne muaj.

Ndryshuar në 24 Shkurt, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 24 Shkurt, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 24 Shkurt, 2017