Kapanon/Magazine ne shitje 890000 Rruga Inxh. Gjovalin Gjadri, ngjitur me Meat Master, Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje nje kapanon/magazine qe pozicionohet buze rruges kryesore, nje ndertim cilesor i rikonstruktuar pjeserisht vitet e fundit. Prona ndodhet te rruga Inxh. Gjovalin Gjadri, ngjitur me Meat Master.
Ka nje siperfaqe toke 2206 mâ² dhe siperfaqe ndertimi prej 1109mâ² te ndare ne nje ndertese dy kateshe prej 891 mâ², nje ndertese tre kateshe 190mâ²,nje shtese nje kateshe prej 28mâ² dhe 1097 mâ² oborr.

Ndertesa dy kateshe ka nje siperfaqe totale prej 1782mâ² per te dyja katet, eshte e perbere nga nje magazine per cdo kat qe e ben te pershtatshme per cdo lloj perdorimi, gjithashtu ka nje ashensor per ngritjen e objekteve te renda.

Ndertesa tre kateshe ka nje siperfaqe totale prej 570mâ² per te trija katet ,eshte e banueshme dhe ndahet ne 11 dhoma te kompletuara me te gjitha kushtet (kondicioner dhe banjo ne cdo dhome), kuzhine dhe dhome ngrenie.

Gjithashtu godina gezon dhe nje oborr te bollshem prej 1097mâ² qe eshte i shfrytezueshem per parkimin e makinave, kamionave etj.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

CMIMI 890'000 €

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Shkurt, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018