Ambient biznesi me qera ne qender te Shkodres 589 Rruga Kole Idromeno, pedonale, Shkoder

Sun Real Estate ofron me qera nje ambient biznesi ne qender te qytetit te Shkodres me adrese: rruga Kole Idromeno, godina te bar 'Chicago', ambienti ndodhet ne katin e III-te te kesaj godine dhe ka nje siperfaqe prej 170 m² te ndare ne Paradhome (Recepsion), dhome e madhe, zyre, banjo.

- Ambienti ndodhet ne nje zone shume te zhvilluar me biznese te ndryshme, dhe me frekuentim te larte.
- Eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, si zyra, dyqane, lokale, klinike, butik etj.
- Ka dalje ne rruge kryesore, ne qender te qytetit
- Ka vetrate xhami per nje reklamim sa me te mire
- Ndricim natyral gjate gjithe dites

CMIMI 80'000 LEKE NE MUAJ (I NEGOCIUESHEM)

Ndryshuar në 18 Shkurt, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 19 Shkurt, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 18 Shkurt, 2017