Apartament 3+1 ne shitje ne Shkoder 65000 Rruga Marin Bicikemi, kryqezimi te ish Dega

Sun Real Estate ofron per shitje nje apartament 3+1 me adrese: rruga Marin Bicikemi, te kryqezimi i ish Deges. Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te te banimit ne nje pallat te ri, te ndertuar vitet e fundit.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 120mâ² te organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy banjo, koridor.
Apartamenti ofrohet i pamobiluar, eshte i shtruar i githi ne pllake.
Banjo jane te kompletuara nga vete firma.
Ka dalje ne rruge kryesore dhe lidhet me qendren e Shkodres.
Zona eshte shume e qete dhe e pershtatshme per familjare.
Fale pozicionimit te tij ofron nje pamje te mrekullueshme te qytetit, dhe ka drite natyrale ne te gjitha dhomat gjate gjithe dites.
Ashensor 24 ore.

CMIMI 65'000 € (542 €/Mâ²)

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 18 Shkurt, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018