Ambient per zyra me qera ne Shkoder 295 Bulevardi Skenderbeu, te kinema Millennium

Sun Real Estate ofron me qera nje ambient per zyra me adrese te Bulevardi Skenderbeu, mbas Kinema Millennium. Ambienti ka nje siperfaqe prej 70 m², ndodhet ne katin e dyte te nje pallati, ne nje zone me biznese mjaft te zhvilluara, si agjensi turistike, call center etj.
Ambienti ka nje vetrate te madhe per nje reklamim sa me te mire, me pamje nga rruga dhe kinemaja.
Eshte e pajisur me kondicioner qe mbulon te gjithe hapesiren.
Ambienti eshte gjithashtu i pajisur me nje banjo.

CMIMI 40'000 Leke ne muaj

Ndryshuar në 17 Shkurt, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 17 Shkurt, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 17 Shkurt, 2017