Apartament 30.000 euro Durres lagja nr 16 parafabrikat

  • 57 m2 m2
  • 0013473015110 whatsapp ose viber
  • Kontakt

Apartament parafabrikat me nje dhome gjumi,aneks, dhome ndenje, banje dhe ballkon ne gjendje shume te mire komplet e rinovuar. Te me falni por per momentin nuk kam foto se shpejti do ta vendos ,

Ndryshuar në 30 Gusht, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 16 Shkurt, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 30 Gusht, 2017