Dyqan me qera 88 Rruga Besnik Sykja, mbas bar-restorant 'Idromeno'

Sun Real Estate ofron me qera një dyqan në katin e parë të një apartamenti të ri, me një sipërfaqe prej 51 mâ² dhe me adresë: rruga Besnik Sykja, te bar-restorant 'Idromeno'.

Dyqani ka një vetratë të madhe xhami që shërben për një reklamim sa më të mirë.
Ndodhet në një zonë me biznese të zhvilluara, dhe ka dalje në Pedonale dhe tek Ura Dërvishbeg.
Dyqani është i përshtatshëm për lloje të ndryshme biznesi, si parukeri, fast-food, market etj.
Për 1 muaj mund të kthehet në gjendje funksionale në bazë të nevojave.

ê‡MIMI 12'000 LEKê‹ Nê‹ MUAJ (I NEGOCIUESHê‹M)

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 15 Shkurt, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018