shtepi 210000 eur Shkup, Makedonija

Shitet shtepi ne Butel 2 ne tre kate me tre hyrje të veçante. Shtëpia ësht si ndërtesë me tre banesa ku çdo kat ka një hyrje të veçante dhe nuk ka dhoma të përbashkëta mes katet e tjera ose shkallë të brendshme.

Sipërfaqja e perggjithshme e shtëpiës eshte 210 metra katror me 300 metra katror kopsht. Shtëpia ështe një vend ideal pët tre familje dhe ka munsi per të lëshohet nër qira si 3 veçante banesa.

Çdo banes/kat ka një dhomë ndenjieje, 2 dhoma gjumi, kuzhinë, koridor dhe një banjo. Kati përdhes është rinovuar plotësisht, kati i par i ndërteses ështe ndërtim prej 1990, dhe kati tret esht ndërtim prej vitin 2010. Shtëpia esht ne llokacion më te mire dhe vend ideal për të jetuar. E vendosur në Butel 2, prapa ish Ambasadës Shqiptare, në një rrugicë të verbër me hapësirë për praking para oborr. Pranë ju keni stacionin e autobusit, spital, kopshti, shkolla, banka, supermarkete…

Çmimi sipas marrëveshjes. Për më tepër informacione paraqituni në telefonin +38970337643

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 12 Shkurt, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018