Apartament 2+1 ne qender te Shkodres Shkoder Mbas hotel 'Colosseo', te kisha Franceskane

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament në qendër të qytetit të Shkodrës,me adresë pas hotel 'Colosseo', te kisha Françeskane, apartamenti ndodhet në katin e VI-të të një pallati me një sipërfaqe 100 mâ² dhe është i përbërë nga:
- Sallon
- Kuzhinë
- Dy dhoma gjumi
- Dy banjo
- Dhomë e vogël shumë përdorimshme
- Koridor
- Ballkon

Cilësi të tjetra të kësaj prone janë:
- I shtruar i gjithi në pllaka
- Dyer druri
- Derë e jashtme e blinduar
- I pajisur me ariston, lavatriçe,frigorifer
- Grrila të jashtme
- Shitet i mobiluar si në foto
- Ashensor 24 orë
- Ndodhet në një zonë të zhvilluar, shumë e përshtatshme për familjarë
- I pajisur me tapi të rregullt

ê‡MIMI 77'000 € *I NEGOCIUESHê‹M*

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 9 Shkurt, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018