Dyqan me qera 222 Rruga Kole Idromeno, pedonale, Shkoder

Sun Real Estate ofron me qera një dyqan me çmim okazion, sipërfaqe 40 mâ² dhe adresë te Pedonalja, rruga Kolë Idromeno. Ky dyqan ndodhet në katin e dytë të ndërtesës dhe ka një pozicionim strategjik pasi ndodhet përballe hyrjes kryesore, që e bën më të dallueshëm nga kalimtarët,për këtë arsye është shumë i përshtatshëm të përdoret për çdo lloj aktiviteti, si dyqan, ambient për zyre, klinikë etj.

Cilësi të tjera të këtij dyqani janë:
- Ndodhet në një zonë komerçiale, me biznese të zhvilluara dhe frekuentim shumë të lartë.
- Ka vetratë xhami për një reklamim sa më të mirë.
- I shtruar i gjithi në parket laminat.

ê‡MIMI: 30'000 LEKê‹ Nê‹ MUAJ

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Shkurt, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018