Truall I diskutueshem! Gjirokaster, Dropull i Poshtem.

Siperfaqet ndodhen 10km prane Kakavise. (Ne kete zone ndoshen fabirka, produketet e te cilave jane nder me te degjuarat ne tregun e vendit tone).
Toka mund te perdoret e dhe per ndertim!

Siperfaqet: 3512 m2.
2084 m2
980 m2

Cmimi i dikutueshem!

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 Janar, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018