Truall ne shitje! 29412 Ndocaj

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me adresë në Ndocaj, 100 metra larg unazës perëndimore të Shkodrës.

- Prona ndodhet në një zonë të populluar dhe të qetë.
- Ka një hapësire prej 225m² dhe është e përshtatshme për ndërtim banese ose të një ndërtese shërbimesh.
- Kjo prone është e pajisur me çertifikatë të rregullt pronësie.

ÇMIMI 40 MILIONé‹ LEKé‹

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Janar, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018