BIZNES PASTRIM KIMIK 25000 TIRANE

SHES BIZNES TE KOMPLETUAR PASTRIM KIMIK - AMBIENTET JANE ME QERA - SHITEN TE GJITHA PAISJET DHE LICENCA E BIZNESIT. KLIENTELE NE NGRITJE. VENDNDODHJA NE QENDER ZONE E MIRE.

Ndryshuar në 17 Janar, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 17 Janar, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 17 Janar, 2017