Zyre 1000 Rr. Hamdi Canojmeri

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Hamdi Cenojmeri, ne Kombinat. Ambient me siperfaqe 430m2 eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne 1 vile 3 kat, organizohet me shkalle te jashtme dhe te brendshme. Ambienti perbehet nga 9 zyra, 3WC dhe 3Blk, me pamje nga rruga kryesore. Parkimi i perfshire ne cmim.
Cmimi 1000 Euro/muaj.
--------------------------------------------------------------------
Tirana, for Rent Office Space at Hamdi Cenojmeri Street, Kombinat. Office space with surface 430sqm is paved in tiles, located on a 3 storey villa, organized with internal and external stairs. The office space has 9 offices, 3 bathrooms and 3 balconies. It has view from the main road, parking space included into the price.
Price 1000 Euro/month.

Per me shume informacion... https://www.tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/1882-japim-me-qira-ambient-zyre-ne-rr-hamdi-cenojmeri-ne-kombinat.html?lang=sq

Tirana Real Estate
BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: [email protected]
www.tiranarealestate-al.com
https://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Ndryshuar në 29 Maj, 2015 Shpërndaje në:
Listuar në: 29 Maj, 2015 Shiko të gjitha reklamat e këtij përdoruesi

Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 29 Maj, 2015