shpi private 25 meleon maliq

Shitet shtepia private me siperfaqe 90m2 dhe 800m2 toke ne Maliq

Ndryshuar ne 16 Janar, 2017 Shperndaje ne:
Listuar ne: 16 Janar, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 16 Janar, 2017