Apartament 2+1 ne shitje 37000 Rruga e Gjykates, perballe Don Boskos

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 70 mâ², me vendodhje te Rruga e Gjykatës. Apartamenti ndodhet në katin e II-të të ndërtesës i cili shitet i mobiluar dhe përbëhet nga:
– 2 dhoma gjumi
– sallon + kuzhine
– koridor
– 2 banjo

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është në qendër, si dhe mjaft afër fasiliteteve të ndryshme si: minimarkete, farmaci, minimarkete, furrë buke etj..

Apartamenti është në gjendje të mirë pasi është restauruar kohët e fundit.

ê‡mimi 37.000 €

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 14 Janar, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018