Zyre 350 Rr. Perlat Rexhepi

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Perlat Rexhepi, prane Fakultetit Juridik. Ambient me siperfaqe 57m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1 WC, ka sistem qendror aspirim-kondicionimi, fasade xhami, pamje nga rruga kryesore dhe mundesi reklamimi.
Cmimi 350 Euro/muaj.
--------------------------------------------------------------------
Tirana, for Rent Office Space at Perlat Rexhepi Street. Office space with surface 57sqm is paved in tiles, located on the 1-st floor of a new building. The office space is organized in 1 open space and 1 bathroom, with central heating and cooling system. It has glass façade, view from the main road and advertising opportunities.
Price 350 Euro/month.

Per me shume informacion... https://www.tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/1881-japim-me-qira-ambient-zyre-ne-rr-perlat-rexhepi-prane-fakultetit-juridik.html?lang=sq

Tirana Real Estate
BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: [email protected]
www.tiranarealestate-al.com
https://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Ndryshuar në 28 Maj, 2015 Shpërndaje në:
Listuar në: 28 Maj, 2015 Shiko të gjitha reklamat e këtij përdoruesi

Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 28 Maj, 2015