Dyqan prej 72m2 ne Lushnje 220 LUSHNJE

  • 72m2 m2
  • 0684054158 ,,,,, 00306937286819
  • Kontakt

.Dyqan me qera në Lushnjë
72 metra katror në qendër të qytetit të Lushnjës, pranë monumentit “Toka jonë”, në afërsi të Bashkisë se Lushnjës......

Ka ujë dhe energji elektrike 24 orë në 24.
Pran noteres 'emine shehu'

I SHKELQYER PER CDO BIZNES.

.TE GJITHE TE INTERESUARIT TE MOS HEZITOJNE TE ME KONTAKTOJNE EDHE me e-mail ..... [email protected] ...OSE ....telef 0684054158,,,,,00306937286819

Ndryshuar në 5 Janar, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 6 Janar, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 5 Janar, 2017