APARTAMENT i Ri 2+1 33000 ELBASAN

Apartament ne shitje ne qytetin è elbasanit ME HIPOTEK// Dy dhoma gjumi, guzhin dhom pritje, Banjo , Ballkon. Apartamenti eshte ne pallat te Ri, Eshte i shtruar me pllaka cilesore, Me der te blinduar, me dyer druri te brendeshme, dhe Me Dritare PWC CILESORE ME DPPIO XHAM// Balkoni eshte i aksesoruar me dural pespa// Banjo eshte e kompletuar me hidrosanitare dhe rubineta (grupe) cilesore, Me wc, bide, boiler per ujin e ngroht, Dhe pllake box dushi// Apartamenti eshte i mobiluar por edhe me elektroshtepiake STUF, FURRE, LAVATRICE, FRIGORIFER , TELEVISOR LCD LED. Drrita uje 24h , kati i 9 me ashensor, Ascensori eshte me cip (ske d personale) Ne cdo kat ndodhen 4 hyrje, eshte lagje dhe pallat shume i qete// Zona (lagja) eshte komode persa i perket sherbimeve// Farmaci, supermarket, markat, dyqane te ndryshme, staciion autobuzi etj etj...

Cmimi eshte 33.000€ Per sqarime te metejshme me kontatoni ne numrin è telefonit: 00393281998021 SOKOLI// viber whatsApp

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 5 Janar, 2017
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018