Shtepi private ne Shkoder 145000 Xhabije

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private dy katëshe me adresë në Xhabije dhe ka një sipërfaqe totale prej 150 m² ku 100 m² janë ndërtim.

Kati i parë përbëhet nga:
- Sallon + Kuzhinë
- Dy dhoma gjumi
- Banjo
- Oborr rreth 50m²

Kati i dytë përbëhet nga:
- Sallon + Kuzhinë
- Dy dhoma gjumi
- Banjo
- Ballkon

*Gjithashtu shtëpia përbëhet nga një papafingo që nuk është në përdorim*

Cilësi të tjera të kësaj shtëpie janë:
- E shtruar në pllakë dhe parket
- Dritaret duralumin
- Dalje në rrugë kryesore
- Ndodhet në nje zonë shumë të qetë dhe të favorshme
- E pajisur me kondicionera në dhomat kryesore
- E mobiluar me të gjitha kushtet bashkohore
- E pajisur me hipotekë dhe dokumentacion të rregullt

*CMIMI 145.000 €*

Ndryshuar në 3 Janar, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 3 Janar, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 3 Janar, 2017