apartament 65000 Vlore

Apartamenti ndodhet ne pallat te ri ne zonen e Skeles ne Vlore, afer detit. Perbehet nga nje ambient i madh sallon kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banja dhe nje ballkon te madh. Banesa ndodhet ne katin e nente dhe ka ndricim natyral ne te gjitha ambientet, me pamje veri-lindje.Dokumentacion i rregullte.

Ndryshuar në 9 Qershor, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 27 Dhjetor, 2016 Shiko të gjitha reklamat e këtij përdoruesi

Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 9 Qershor, 2017