Hyrje 1+1 me qera (Sjtepi private) 146 Rruga Filip Shiroka, Shkoder

Sun Real Estate ofron me qera një hyrje 1+1 në katin e parë të një shtëpie private me adresë te rruga Filip Shiroka. Hyrja ka një sipërfaqe totale prej 99m² dhe përbëhet nga:
- Sallon
- Kuzhinë
- Dhomë gjumi
- Banjo
- 220 m² oborr para dhe pas shtëpisë

ÇMIMI 20'000 LEKË/MUAJ

Ndryshuar në 2 Nëntor, 2016 Shpërndaje në:
Listuar në: 2 Nëntor, 2016
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 2 Nëntor, 2016