Dyqan me qera 365 Rruga Kole Idromeno, pedonale, Shkoder

Sun Real Estate ofron me qera një dyqan (ambient biznesi) në katin e dytë të një ndërtese me adresë: Rruga Kolë Idromeno, në pedonale mbi bankën Intesa San Paolo, dyqani ka një sipërfaqe totale prej 80 m² dhe është i përbërë nga:
- Hapësire e bollshme për ushtrimin e biznesit
- Dy magazina
- Banjo

Cilësi të tjera të këtij dyqani janë:
- I shtruar i gjithi me laminat dhe pllakë
- Vetratë e jashtme xhami për një reklamim sa më të mirë
- Vetratë xhami në të dy anët e tij që veshtrohet direkt nga shkallët
- I pajisur me ndriçim dhe tavan të varur

Dyqani mund të përdoret për disa lloje aktiviteti, dhe afër ka shumë biznese të tjera të zhvilluara. Ndërtesa ku ndodhet dyqani është e pozicionuar në qendër të Shkodrës, në një zonë shumë të frekuentuar.

*ÇMIMI 50'000 LEKË/MUAJ*

Ndryshuar në 2 Nëntor, 2016 Shpërndaje në:
Listuar në: 2 Nëntor, 2016
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 2 Nëntor, 2016