Zyre 214 Rr. Sulejman Delvina

Tirane, Japim me Qira Zyre ne Rr. Sulejman Delvina, prane Postes Nr.8. Zyre me siperfaqe 70m2, eshte e shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues. Zyra organizohet ne 1 hapesire dhe 1WC.
Cmimi 30000 Euro/muaj.
--------------------------------------------------------------------
Tirana, for Rent Office Space at Sulejman Delvina Street. Office space with surface 70sqm is paved in tiles, located on the 1-st floor of a building. The office space is organized in 1 open space and 1 bathroom.
Price 30000 Euro/month.

Per me shume informacion... https://www.tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/1867-japim-me-qira-zyre-ne-rr-sulejman-delvina-prane-postes-nr-8.html?lang=sq

Tirana Real Estate
BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: [email protected]
www.tiranarealestate-al.com
https://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Ndryshuar në 21 Maj, 2015 Shpërndaje në:
Listuar në: 21 Maj, 2015 Shiko të gjitha reklamat e këtij përdoruesi

Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 21 Maj, 2015