Dyqan 357 Rr. Zenel Baboci

Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Zenel Baboci, prane Rr. Barikadave. Dyqan me siperfaqe 72m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani organizohet ne 1 hapesire dhe 1 WC, 1 AC, ka pamje nga rruga kryesore dhe mundesi reklamimi.
Cmimi 50000 Leke/muaj.
--------------------------------------------------------------------
Tirana, for Rent Store at Zenel Baboci Street. Store with surface 72sqm is paved in tiles, located on the ground floor of a new building. The store is organized in 1 open space and 1 bathroom, 1 AC. It has view from the main road and advertising opportunities.
Price 50000 Leke/month.

Per me shume informacion... https://www.tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/1866-japim-me-qira-dyqan-ne-rr-zenel-baboci-prane-rr-barikadave.html?lang=sq

Tirana Real Estate
BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: [email protected]
www.tiranarealestate-al.com
https://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Ndryshuar në 21 Maj, 2015 Shpërndaje në:
Listuar në: 21 Maj, 2015 Shiko të gjitha reklamat e këtij përdoruesi

Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 21 Maj, 2015