Lokal 1200 Rr. Shkelqim Fusha


Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Shkelqim Fusha, prane Kopshtit Botanik. Ambient me siperfaqe totale 437m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 3 WC, eshte i mobiluar, me sistem qendror aspirim-kondicionimi, ka pamje nga rruga kryesore dhe mundesi reklamimi.
Cmimi 1200 Euro/muaj.
--------------------------------------------------------------------
Tirana, for Sale Business Space at Shkelqim Fusha Street. Business space with surface 437sqm is paved in tiles and parquet, located on the ground floor of a new building. The business space is organized in 1 open space and 3 bathrooms. It is furnished, with central heating and cooling system, view from the main road and advertisin opportunities.
Price 1200 Euro/month.

Per me shume informacion... https://www.tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/1863-japim-me-qira-ambient-biznesi-ne-rr-shkelqim-fusha-prane-kopshtit-botanik.html?lang=sq

Tirana Real Estate
BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: [email protected]
www.tiranarealestate-al.com
https://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Ndryshuar në 20 Maj, 2015 Shpërndaje në:
Listuar në: 20 Maj, 2015 Shiko të gjitha reklamat e këtij përdoruesi

Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 20 Maj, 2015