Zyre 500 Blv. Zhan D'Ark

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Blv. Xhan D’Ark, prane Drejtorise se Policise. Ambient me siperfaqe 90m2, i shtruar me parket, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, 2 AC. Ambienti organizohet ne 3 zyra dhe 2 WC, ka pamje nga rruga kryesore dhe mundesi reklamimi.
Cmimi 500 Euro/muaj.
--------------------------------------------------------------------
Tirana, for Rent Office Space at Zhan D’ Ark Boulevard. Office Space with surface 90sqm is paved in parquet, located on the 3-rd floor of a new building, 2 AC. The office space has 3 offices and 2 bathrooms. It has view from the main road and advertising opportunities.
Price 500 Euro/month.

Per me shume informacion... https://www.tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/1861-japim-me-qira-ambient-zyre-ne-blv-xhan-d-ark-prane-drejtorise-se-policise.html?lang=sq

Tirana Real Estate
BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: [email protected]
www.tiranarealestate-al.com
https://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Ndryshuar në 20 Maj, 2015 Shpërndaje në:
Listuar në: 20 Maj, 2015 Shiko të gjitha reklamat e këtij përdoruesi

Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 20 Maj, 2015