Apartament 2+1 250 Mbas Rektoratit, Shkoder

Sun Real Estate ofron me qera një apartament 2+1 në katin e 1-rë të babimit (kati i 3-të) në qendër të Shkodrës me adresë mbas Rektoratit, në një pallat të ri përfundurar vitet e fundit, apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 108m2 dhe përbëhet nga:
- Sallon + Kuzhinë
- dhomë gjumi dyshe
- dhomë gjumi matrimoniale
- 2 ballkone
- 2 banjo

Cilësi të tjera të apartamentit janë:
- Krejtësisht i mobiluar
- Dhomat e shtruara me parket
- Korridori dhe banjot të shtruara me pllaka
- Kuzhina e kompletuar (me orenditë e nevojshme)
- I pajisur me dy kondicionera, lavatriçe, frigorifer, televizor.

Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të favorshme pasi afër ka dyqane, ushqimore, lokale etj. Zona është e qetë dhe e sigurtë që e bën perfekte për jetesën e një familjeje.

ÇMIMI 250€/MUAJ

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 15 Tetor, 2016
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018