Apartament 2+1 250 Te rektorati, mbas bibliotekes Marin Barleti

Sun Real Estate ofron një apartament me qera në katin e 5-të, me adresë te Rektorati (Tatim-Taksat) mbas bibliotekes Marin Barleti, apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 74m2 dhe përbëhet nga:
- Sallon + Kuzhinë
- 2 dhoma gjumi
- Banjo
- Ballkon

Cilësi të tjera të apartamentit janë:
-Të gjitha dhomat e mobiluara
-Dhomat e shtruara me parket
-Dritaret dopio-xham
-Dyer druri
-2 kondicionera
-Televizor LCD

Apartamenti ndodhet në qendër të Shkodrës në një zonë të qetë të banuar, dhe ofron një pamje të mrekullueshme të qytetit.

ê‡MIMI 250€/MUAJ

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 14 Tetor, 2016
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018