shtepi 40000 sheq marinas , seman , fier

shtepia eshte 3km afer plazhit seman , dhe 15km larg qendres fier.
eshte ne truall 1000m2,eshte e rrethuar me mur 1.20m lartesi ,edhe mbi mur 1m lartsi rrjet xingato , shtepia eshte e ndertuar sipas teknologjis greke (fibran muret e dyfishta si dhe tavani)
eshte me letra te 2007, e sapo perfenduar .
ka sallon 7.5x4m ,guzhina 4x4.3 , 2 dhoma gjumi 4x4m , banja 3.6x2.4m , koridori 3.5x1.5m , dhe veranti 12x2.5 .
guzhina , banja edhe dhomat jan te kompletuara me dollape.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Tetor, 2016
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018