Apartament 33000 Durres, Plazh, Rruga Rrota Kuqe

Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete te plazhit larg zhurmave dhe eshte funksionale si oer sezonin e veres e po ashtu edhe ate te dimrit. Ka akses ne qendra dhe sherbime te perditshme. Ndodhet shume prane Durresit.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te perfunduar, funksional dhe komod, me ashensor hapesire e bollshme per parkim, pamja jug-perendim, kati i trete 1+1 65m2.

Apartamenti eshte me HIPOTEKE.

Ndryshuar në 4 Maj, 2015 Shpërndaje në:
Listuar në: 4 Maj, 2015
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 4 Maj, 2015