Apartament 800 Rr. Donika Kastrioti

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Donika Kastrioti, zona Bllok. Apartament 2+1+2WC+1Blk, me siperfaqe 120m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 3 AC. Orientohet ne Veri-Lindje.
Cmimi 800 Euro/muaj.
--------------------------------------------------------------------
Tirana, for Rent 2 bedroom Apartment at Donika Kastrioti Street, Bllok area. Apartment with surface 120sqm is paved in tiles and parquet, located on the 7-th floor of a new building. The apartment has 2 bedrooms, 1 living room, 2 bathrooms and 1 balcony. It is fully furnished, 3 AC, orientation North-East.
Price 800 Euro/month.

Per me shume informacion... https://www.tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/1849-japim-me-qira-apartament-2-1-ne-rr-donika-kastrioti-zona-bllok.html?lang=sq

Tirana Real Estate
BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: [email protected]
www.tiranarealestate-al.com
https://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Ndryshuar në 4 Maj, 2015 Shpërndaje në:
Listuar në: 4 Maj, 2015 Shiko të gjitha reklamat e këtij përdoruesi

Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 4 Maj, 2015