Shitet Apartament 1+1 -Kontakt shpk 830 Magnet,prane 21 Dhjetorit, Rr.Frosina Plaku

Shitet Apartament me 830e/m2 Kompleksi Magnet!
Me nje projekt unik ne depo dhe me pervoje ne manaxhimin dhe projektimin e tyre, Kontakt sjell cilesine e ambienteve ndihmese per banim. Me nje pershtatje te shkelqyer te terrenit, ndertesa shfrytezon pjerresine per te lehtesuar perdorimin e hapesirave. Kush zgjedh Kompleksin Magnet ndjen �do dit� emocionin e t� jetuarit n� sht�pin� �ndrrave. Volume t� thjeshta q� marrin jet� nga ballkone e veranda. Interiere t� mir�ndri�uara, me hap�sir�, pamje dhe perspektiva befasuese. N� qoft� se do t� biesh n� dashuri me nj� sht�pi, je n� vendin e duhur.N� qoft� se do t� banosh n� Tiran�, Kompleksi Magnet �sht� p�r ty. Pozicionuar n� per�ndim t� Tiran�s, pran� kryq�zimit t� 21-Dhjetorit, midis Unaz�s 3 dhe 4 t� qytetit. Leht�sisht e arritshme me mjete t� transportit publik dhe me k�mb�.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 30 Shtator, 2016 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018