Shitet Dyqan Rezidenca Magnet 1500 Euro/ m2 Rr. Frosina Plaku,ish klubi i Partizanit !

Me nj� projekt unik n� garazhe dhe me p�rvoj� n� projektimin dhe menaxhimin e tyre, Kontakt sjell cil�sin� e ambienteve ndihm�se p�r banim.

Orientimi i drejt� n�p�rmjet sinjalistik�s, ndri�imi natyral i gjith� hap�sir�s, cil�sia e realizimit dhe siguria q� mund�sohet, jan� bindja p�r investimin tuaj.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 30 Shtator, 2016
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018