Ambient biznesi me qera 254 Sheshi i madh Rus

Sun Real Estate ofron me qera nje dyqan (ambient biznesi) me siperfaqe totale prej 70m2 dhe me adrese te Sheshi i madh Rus.

Ambienti perbehet nga:
-2 dhoma te ndara secila me vetrate per reklamim sa me te mire te biznesit
-2 banjo (1 per secilen dhome, ku njera ka nje paradhome qe mund te perdoret si depo)

Dyqani mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti si zyre, klinike dentare, laborator etj. Gjithashtu ambienti gjendet ne nje zone me levizje te larte, dhe ka pamje nga te gjitha anet e rruges.

*CMIMI 35'000 LEK/MUAJ*

Ndryshuar në 27 Shtator, 2016 Shpërndaje në:
Listuar në: 27 Shtator, 2016
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 27 Shtator, 2016