Apartament 1+1 ne shitje 34000 Rruga e Tafiliceve, te shkolla Oso Kuka, Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje nje apartament 1+1 me adrese te rruga e Tafiliceve, perballe me shkollen Oso Kuka, apartamenti ndodhet ne katin e 5-te (3-te banim), ka nje siperfaqe totale prej 68m2 e cila perbehet nga:
-Sallon + Kuzhine
-Dhome Gjumi
-Banjo
-Ballkon

Cilesi te tjera te apartamentit jane:
-Dhomat te shtruara te gjitha me parket
-Pjesa e kuzhines e shtruar me pllaka
-Dritare dopio-xham
-Banjo e kompletuar
-Ballkon me siperfaqe te bollshme dhe pamje te mrekullueshme te qytetit

CMIMI 34.000 € (500 €/m²)

Ndryshuar në 21 Shtator, 2016 Shpërndaje në:
Listuar në: 21 Shtator, 2016
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 21 Shtator, 2016