Zyre 350 Rr. Myslym Shyri

Tirane, Japim me Qira Ambiet Zyre Rr. Myslym Shyri, prane Albtelecom. Ambient me siperfaqe 58m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 2 zyra, 1 WC dhe 1 Blk.
Cmimi 350 Euro/muaj.
--------------------------------------------------------------------
Tirana, for Rent Office Space at Myslym Shyri Street. Office space with surface 58sqm, is paved in tiles, located on the 3-rd floor of a new building. The office space has 2 offices, 1 bathroom and 1 balcony.
Price 350 Euro/month.

Per me shume informacion... https://www.tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/1840-japim-me-qira-ambiet-zyre-rr-myslym-shyri-prane-albtelecom.html?lang=sq

Tirana Real Estate
BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: [email protected]
www.tiranarealestate-al.com
https://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Ndryshuar në 29 Prill, 2015 Shpërndaje në:
Listuar në: 29 Prill, 2015 Shiko të gjitha reklamat e këtij përdoruesi

Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 29 Prill, 2015