Apartment 50.000 Uji i ftohte, Vlore

Shitet apartment ne uje te ftohte , perballe shkolles se Marines, ndertim i ri me pamje anesore nga deti dhe fusha e shkolles. Ndodhet ne vijen e pare, ne buz te rruges tek plazhi publik. Kati i 2-te, 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, banje, 2 ballkona.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 18 Shtator, 2016
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018