SHTEPI MUZE KATIGORIA E PARE 150.000 BERAT LAGJEN PARTIZANI GORIC

  • 150m2 SHTEPI, TOKA 250m2
  • 6951341175 - 2102440859
  • Kontakt

KA DY HYRJE, SHITET VETEM NJE HYRJE.
ME DY DHOMA, GUZHINE, KORIDOR, BANJO, DIVANAN, KATUA DHE BAHCE.
150 m2, TOKA 250m2
Me nj� pamje t� bukur.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 18 Shtator, 2016
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018