Apartament 1+1 ne shitje 39250 Rruga e Tafiliceve, te shkolla Oso Kuka, Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me adrese te rruga e Tafilicëve, përballë me shkollën Oso Kuka, apartamenti ndodhet në katin e 7 -të banim, ka një siperfaqe totale prej 78.5 m2 e cila përbëhet nga:
-Sallon + Kuzhine
-Dhomë Gjumi
-Banjo
-Ballkon

Cilësi të tjera të apartamentit janë:
-Dhomat të shtruara të gjitha me parket
-Dritare dopio-xham
-Banjo e kompletuar
-Ballkon me pamje piktoreske të qytetit
-Grrila te jashtmne
-Dalje ne ballkon nga salloni dhe dhoma e gjumit

Pallati është një ndërtesë e re përfunduar kohët e fundit me kushtet më bashkohore. Ndodhet në një zonë të qetë, në qendër të qytetit. Poshtë ka një mini-park, për banorët e pallatit, gjithashtu afër ka dyqane, lokale, ushqimore , furrë buke etj.

*ÇMIMI 39.250€ (500€/m²)*

Ndryshuar në 20 Shtator, 2016 Shpërndaje në:
Listuar në: 17 Shtator, 2016
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 20 Shtator, 2016