Jepet ambient biznesi me qira 300 Rezidenca Ana, Rruga Pjeter Budi Qytet Studenti

Jepet Dyqan me qira 300euro(55.8m2 sip. Dyqani, 9.1 m2 sip.verande) Kompleksi AnA! Me nje projekt unik ne depo dhe me pervoje ne manaxhimin dhe projektimin e tyre, Kontakt sjell cilesine e ambienteve ndihmese per banim. Me nje pershtatje te shkelqyer te terrenit, ndertesa shfrytezon pjerresine per te lehtesuar perdorimin e hapesirave. Kush zgjedh Kompleksin AnA ndjen çdo ditë emocionin e të jetuarit në shtëpinë ëndrrave. Volume të thjeshta që marrin jetë nga ballkone e veranda. Interiere të mire ndriçuara, me hapësirë, pamje dhe perspektiva befasuese. Në qoftë se do të biesh në dashuri me një shtëpi, je në vendin e duhur.Në qoftë se do të banosh në Tiranë, Kompleksi Magnet është për ty. Pozicionuar në perëndim të Tiranës,prane Qytetit Studenti Lehtësisht e arritshme me mjete të transportit publik dhe me

Ndryshuar në 10 Shtator, 2016 Shpërndaje në:
Listuar në: 10 Shtator, 2016 Shiko të gjitha reklamat e këtij përdoruesi

Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 10 Shtator, 2016