Objekt me qera 1 Zhame - Lushnje

Me nje projekt unik dhe super modern, jepen me qera 2 kate nga 650 m2. Ambienti i pershtatet te gjitha llojeve te bizneseve dhe ndodhet ne buze te autostrades Cerme-Lushnje.

Ndryshuar në 9 Shtator, 2016 Shpërndaje në:
Listuar në: 9 Shtator, 2016
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 9 Shtator, 2016